Vefat İlanı Ver

Hürriyet, Sabah, Posta, Sözcü, Cumhuriyet, Star Gazetelerine Vefat ilanı vermek için, sosyal içerikli ilan taleplerinize ajansımız kanalı ile teklif alabilir, danışabilir vefat ilanı için ücretsiz grafik servisimizde metin ve tasarım hazırlatabilirsiniz.

Vefat ilanı, bizler hayatımızda beklenmedik ani durumlarla karşılaşabilmekteyiz.
Bir yakınımız kaybettiğimiz anlar ise en zorda kaldığımız durumlardır.
Vefat edenin kişinin bu durumu yakınlarına duyurması gerekmektedir. Zamanımızda gazetelerde yayınlanan vefat ilanlarıyla yapılan bu duyurular çevremize ulaşmanın ve
bu elim durumu bildirmenin en kısa ve kolay yoludur.

Vefat- Sosyal ilan ilanı verirken belirlemeniz gereken yazı içeriği şu şekilde olmalıdır.
BAŞLIK (Vefat, Acı Kaybımız, Başsağlığı vb.), GİRİŞ METNİ (Vefat eden kişinin, aile dökümü, ünvanı, lakabı vb.), VEFAT EDEN KİŞİNİN ADI, AÇIKLAMA METNİ (Vefat tarihi, cenaze bilgileri defin yeri ve tarihi vb. bilgiler), İMZA (Ailesi, Şirket ismi, Eşi, vb.) bu bilgileri oluşturduktan sonra ilanınızı hazırlanması için
ajansımıza gönderebilirsiniz.

Vefat ilanı verme konusunda ilan verenlerin kafasındaki en büyük soru işareti ise ücretdir. Doğru ücrete verebiliyormuyum yoksa benden fazla para mı aldılar gibi huzursuzluklar yaşamaktadırlar. Bunun aşmanızın en basit yolu ise bizler gibi gazetelerce tam yetkili kılınmış ajanslara müracaat etmeniz en doğrusu olacaktır.

Fiyatlar konusunda kafanızda bir fikir oluşması adına 1-2 tane ölçü ve fiyatlandırmalar ile ilgili sizlere bilgi verelim.

HÜRRİYET GAZETESİ / İSTANBUL BASKISI / VEFAT İLANI, BAŞSAĞLIĞI İLANI VB.
10 cm x 10 cm : 2.000.-TL + KDV
14 cm x 10 cm : 4.000.-TL + KDV
18 cm x 10 cm : 5.000.-TL + KDV

SABAH GAZETESİ / İSTANBUL BASKISI / VEFAT İLANI, BAŞSAĞLIĞI İLANI VB.
10 cm x 10 cm : 1.500.-TL + KDV
14 cm x 10 cm : 2.820.-TL + KDV
18 cm x 10 cm : 3.525.-TL + KDV

VEFAT iLANI VERMEK iÇiN TIKLAYIN – – >