• İlan ve Reklam: 0212 511 00 17

Tüm Ulusal – Yerel Gazetelerde ve Aylık – Haftalık yayın yapan dergilerde yayınlamayı düşündüğünüz ilan ve reklamlarınız için sizlere hizmet vermek üzere buradayız.

GAZETE İLANI VE REKLAMI ;
Gazetelere vermeyi düşündüğünüz en ufak kayıp zayi ilanından tam sayfa tanıtım reklamlarınıza, duyuru genel kurul ilanlarınıza, eleman – personel arama ilanlarınıza, emlak- oto alım satım ilanlarınıza, seri ilan, vefat ilanı, başsağlığı ilanlarına kadar hepsine hizmet vermek üzere buradayız.

DERGİ REKLAMLARI ;
Türkiye’de yayın yapan tüm siyasi, bilim, ekonomi, magazin, kültürel ve sektörel dergilerin hepsinde yayınlamayı düşündüğünüz reklamlarınız ve duyuru ilanlarınız için hem tasarım hemde satın alma konusunda hizmet veriyoruz.

GAZETEYE SERİ İLAN

Gazeteye Seri İlan Vermek, Seri ilan kelime işi sıralı ilanlardır. Eleman arama, emlak- oto alım satım ve kiralama, kayıp ilanlarını kapsar. Şu anda ülkemizde tüm Türkiye’de yayın yapan Seri ilan sayfası olan 4 tane gazete vardır. Bunlar Hürriyet Gazetesi, Sabah Gazetesi, Posta Gazetesi ve Star Gazetesidir. Bunların yanında bölgesel yayın yapan gazetelerde vardır. Mesala Bursa’da Olay Gazetesi, İzmir ve Çevresinde Yeni Asır Gazetesi’dir.

Gazeteye Seri ilan verdiğiniz zaman dikkat etmeniz gereken bir kaç husus vardır. Ücretlendirmeler kelime sayısına göre yapılır. Bu sebeple mümkün olduğunda gereksiz gelime kullanımında kaçmanız gerekmektedir. (Örn. alınacaktır, Tel:, Gsm: vb.) İkinci dikkat etmeniz gereken husus ise yayınlanmasını istediğiniz bölgeyi dikkatli seçmeniz önemlidir. Gereksiz yere alakasız yerden ilanınızı çıkmasını önlemiş ve maliyetleri arttırmamış olursununuz. Ayrıca ilan ücretlsiz yayın kampanyalarını muhakkak sormanız gerekmektedir.

İlan Teklifi ve Detaylı Bilgi almak isterseniz Formu doldurun.
Size Dönüş yapalım.

GAZETEYE VEFAT İLANI

Gazeteye Vefat İlanı, Ulusal ve yerek gazetelerde vefat ilanı yayınlamak eskiden bu yana kullanılan bir alışkanlıktır. Özellikle tanınmış ailelerin yada halk malolmuş kişilerin vefat haberlerini daha geniş kitlelere duyurmak adına kullanılan bir araçtır. Gazeteye Vefat İlanı vermek gazetesine göre oldukça maliyetli olabilmektedir.

Ülkemizde Gazeteye Vefat İlanları özellikle ulusal gazetelerden Hürriyet Gazetesi’nde tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra Sözcü Gazetesi, Milliyet Gazetesi, Sabah Gazetesi vb. gazetelerde Vefat İlanlarında tercih edilen gazetelerdendir.

Vefat ilanlarının metinleri hazırlanırken ilk önce ilana atılacak başlığı belirlemeniz gerekmektedir. (Vefat, Acı Kaybımız vb.) daha sonra tercihe göre vefat eden kişinin aile dökümü ve/veya tanımlayacak bir cümle ile (Değerli aile büyüğümüz, amcamız, Babamız vb.) giriş metni hazırlanır. Daha sonra ortaya vefat eden kişinin ismi yazılır. Alt metin olarak vefat eden kişiye ait cenaze bilgileri yazıldıktan sonra en son olarak imza olarak aile, şahıs, veya şirket olarak yazılır.

Gazeteye Vefat İlanı konusunda daha detayşı bilgi almak isterseniz bizlere 0212 511 00 17 nolu telefondan ulaşabilir veya İLAN FORMUNDAN Gazeteye Vefat İlanı isteğini gönderebilirsiniz.

GAZETEYE BAŞSAĞLIĞI İLANI

Gazeteye Başsağlığı İlanı, gazetelerde başsağlığı ilanı vefat eden kişiyi yad etmek için kullınılan bir haber ilan şeklidir. Gazeteye Başsağlığı İlanı vermek gazete tercihinize göre oldukça yüksek ücretler olabilmektedir.

Gazeteye Başsağlığı İlanları özellikle Hürriyet Gazetesi’nde tercih edilmektedir. Bunun yanında Sözcü, Milliyet, Sabah vb. gazeteleride Başsağlığı İlanlarında tercih edilen gazetelerdendir.

Başsağlığı ilanlarının metinleri hazırlanırken ilk önce ilana atılacak başlığı belirlemeniz gerekmektedir. (Acı Kaybımız, Başsağlığı vb.) daha sonra tercihe göre vefat eden kişinin ilan verene yakınlığını tanımlayacak bir cümle ile (Değerli aile büyüğümüz, amcamız, Babamız, şirket ortağımız  vb.) giriş metni hazırlanır. Daha sonra ortaya vefat eden kişinin ismi yazılır. Alt metin olarak vefat eden kişinin ailesine hitaben taziye mesajı yazılır en son olarak imza olarak aile, şahıs, veya şirket olarak yazılır.

Gazeteye Başsağlığı İlanı konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz bizlere 0212 511 57 50 nolu telefondan ulaşabilir veya İLAN FORMUNDAN Gazeteye Başsağlığı İlanı isteğini gönderebilirsiniz.

GAZETEYE ELEMAN İLANI

Gazeteye Eleman İlanı vermek, bir kaç şekilden olabilmektedir. Bunların en bilineni seri küçük kelime ilanları şeklindedir. Bu ilan türünde aradığınız elemanı en kısa cümle ile anlatıp ilgili bölümde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Burda dikkat etmeniz gereken en önemli durum her yazdığınız kelimeye para ödemenizdir.  (ve, veya, aranıyor vb.) Bu sebeple mümkün olduğunda Gazeteye Eleman İlanı verirken gereksiz kelimeleri kullanmaya dikkat ederseniz mali açıdan sizi çok fazla yormadan ilanınızı yayınlamış olursunuz.

Bu tür Gazeteye Eleman İlanlarını Hürriyet, Sabah, Posta ve Star Gazetesine verebilirsiniz. Ayrıca bölgeselanlamda yayınlanan gazetelerde vardır. Örnek olarak Bursa’da Olay Gazetesi, İzmir ve Çevresinde Yeni Asır Gazetesi’dir.

Gazeteye Eleman İlanı verirken ayrıca ilan ücretsiz yayın kampanyalarını muhakkak sormanız gerekmektedir.

İlan Teklifi ve Detaylı Bilgi almak isterseniz Formu doldurun.
Size Dönüş yapalım.

İlan Destek Hattı : 444 29 69


0212 511 75 11 – 0212 511 00 17
0533 634 94 61 – 0532 213 91 56


H.içi : 09:00 – 20:00
H.Sonu : 10:00 – 15:00


aral@aralreklam.com
ilan@aralreklam.com


0212 511 75 11 – 0212 511 00 17
0533 634 94 61 – 0532 213 91 56


H.içi : 09:00 – 20:00
H.Sonu : 10:00 – 15:00


aral@aralreklam.com
ilan@aralreklam.com


1977 yılından bugüne sadece reklamcılık yapıyoruz… kendimizden o kadar eminiz ki, konumuzda uzman ve son teknoloji kullanarak sizlere hizmet vermek için burdayız.


– Gazete ilan ve Reklam Çalışmaları
– Grafik Tasarım
– Medya Satın Alma
– Dijital Medya (Banner)
– Açık Hava Reklamcılığı


Hobyar Mah. Ankara Cad.
Kastel İş Merkezi B Blok Kat: 4
No: 421 – 422 Sirkeci
Fatih / İSTANBUL
Tel : 444 29 69


1977 yılından bugüne sadece reklamcılık yapıyoruz… kendimizden o kadar eminiz ki, konumuzda uzman ve son teknoloji kullanarak sizlere hizmet vermek için burdayız.


– Gazete ilan ve Reklam Çalışmaları
– Grafik Tasarım
– Medya Satın Alma
– Dijital Medya (Banner)
– Açık Hava Reklamcılığı


Hobyar Mah. Ankara Cad.
Kastel İş Merkezi B Blok Kat: 4
No: 421 – 422 Sirkeci
Fatih / İSTANBUL
Tel : 444 29 69