• İlan ve Reklam: 444 29 69

Posta İlan Servisi, Ajansı ve Bürosu

Posta İlan Servisi, Ajansı ve Bürosu

İlanların hayatımız kolaylaştırdığı bir gerçektir. Kendi imkanlarınız ile satamadığınız evinizi, arsanızı, araçlarınızı kolayca satabilir ya da kiraya verebilirsiniz. Çünkü Posta ilan servisi, Ajansı ve Bürosu olarak tüm ilanlarınızı Türkiye genelinde yayınlayarak hızlı dönüşüm sağlamasına yardımcı oluyoruz. İş ve eleman arayanlar ilan sayfaları aracılığı ile buluşmaktadır. Vefat eden yakınlarınızı dostlarınıza duyurabilir, cenazeye katılamadığınız için başsağlığı ilanı verebilirsiniz. Kaybettiğiniz her hangi bir eşyanızı veya evraklarınızı kayıp ilanı ile arayabilir, yeni evlenen çiftlerin mutluluklarını paylaşmak için kutlama ilanı verebilirsiniz. Posta ilan servisi, Ajansı ve Bürosu olarak amacımız işlerinizi kolaylaştırmaktır. İlanlar sayesinde birçok firma tanıtımlarını, reklamlarını, indirimlerini, ürünlerini geniş bir kitleye duyurarak satışlarını arttırmaktadır. Posta ilan servisi hizmetlerimizden yararlanarak sizde tanıtımlarınızı kaliteli bir reklam ile kazanca dönüştürebilirsiniz. İlan ve reklam hizmetlerimizi çok uygun fiyatlarla müşterilerimize sunarak memnuniyetlerini ikiye katlamaktayız. Posta ilan servisi ücretlerimiz asgari seviyelerde tutularak, yaptığımız kampanyalar ile daha cazip hale germekteyiz. Kişiye özel ilanlar ise kapladığı alan ve kelime sayısına göre hesaplanmaktadır. Firmamız ilan ücretleri ve ödeme seçenekleri ile sizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Ödemelerinizi kredi kartı, nakit ya da bankla havalesi ile ödeyebilirsiniz. Posta ilan servisi, Ajansı ve Bürosu hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimiz memnuniyetlerini tavsiyeleri ile göstermektedir. İlan ve reklamlarınızdan en iyi sonucu almak için güvenilir bir firmaya ihtiyacınız olacaktır.
Bu konuda ilk tercihinizi posta ilan servisi firmamızdan yana kullanmalısınız.

Destek Hattı : 0212 511 7 511

Davamı

Hürriyet İlan Ajansı

HÜRRİYET İLAN AJANSI

Her gazetenin mutlaka yetkili bir ilan ajansı bulunmaktadır.
Hürriyet gazetesinin resmi ve yetkili ilan ajansı olarak ilan ve reklamlarınız yayınlamaktayız.
Diğer gazetelere yüksek meblağlar ödeyerek gazetelerin remi ilan ajansı olmayı başardık.
Öncü kuruluşlardan olan Hürriyet gazetesi ilan ve reklam hizmetleri ile de her zaman en güvenilir firma olmuştur. Hürriyet ilan ajansı olarak seri ilanlar, sosyal ilanlar, ticari ilanlar ve reklam hizmetlerimiz ile her zaman ilk tercih edilen firma olmanın gurunu taşımaktayız. Hürriyet ilan ajansı olarak ilan ve reklamlarınızın tasarımlarını en cazip hale getirdikten sonra yayınlamaktayız. Sosyal ilanlar ve ticari ilanlarınızı tam sayfa, yarım sayfa, çerçeveli, resimli, siyah-beyaz olarak sizin tercihinize göre yayınlamaktayız. Hürriyet ilan ajansı bünyemizde grafik tasarımcıları, sayfa tasarımcıları, dizgi operatörleri, müşteri temsilcisi ve daha birçok personel hizmet vermektedir. Hürriyet ilan ajansı firmamızın amacı her zaman en iyi hizmeti sunmaktır. Hürriyet ilan ajansı firmamızı arayarak ilanlarınız verebilir, dilerseniz formlarımızı doldurarak ilan verebilirsiniz. Güvenilir bir firma ile çalışmak her zaman artı avantaj sağlamaktadır. Sahte ajanslar ile çalışmak size sadece zaman kaybettirecektir. Okuyucu kitlesi yüksek olan gazetenin tüm hizmetleri de kalite ve güven arz etmektedir. Hürriyet ilan ajansı olarak ücretlerimizi asgari seviyelerde tutarak herkesin yararlanmasını sağlamaktayız. Hürriyet ilan ajansı ücretlerimiz ve ödemeler konusunda seçenekler sunarak tercihi size bırakıyoruz. Kazanmak için önce güvenilir bir firma ile çalışmaya başlamalısınız.

Bizde tam bunun için burdayız.
0212 511 00 17 – 0212 511 57 50

Davamı

İstanbul Sözcü İlan Servisi

İstanbul Sözcü İlan Servisi

Sözcü ilan servisi ile Anadolu yakası, Avrupa yakası veya İstanbul genelinde ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz. Eleman, iş ilanları, tanıtım, vefat ilanı, başsağlığı ilanı, ölüm ilanı ile ihtiyacınız için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Sözcü ilan servisi olarak sizlere yardımcı olmak ve sizleri memnun etmek bize ayrı bir keyif vermektedir. Sizlerin memnuniyeti ile bu günlere gelmenin haklı gururu ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Doğru ilan vermek hem sizin açınızdan hem de okuyucu açısından çok önemlidir. Bu konu da İstanbul Sözcü ilan servisi müşteri temsilcimiz size yardımcı olmaktadır. Asgari de tuttuğumuz ilan ücretlerini, kampanyalar yaparak daha da ekonomik hale getirmekteyiz. Amacımızın sadece para kazanmak olmadığı verdiğimiz hizmetin kalitesinden ve fiyatlarımızdan belli olmaktadır. Bizim için müşteri memnuniyeti daima ön planda tutulmaktadır. İstanbul Sözcü ilan servisi ödeme seçenekleri ile kolay ödeme yapmanızı sağlayarak cebinizi de düşünüyoruz. Bunca hizmeti sadece müşterilerimizin işini kolaylaştırmak vermekteyiz. İstanbul Sözcü ilan servisi hizmetlerimizden yararlanmak için bize ilan@aralreklam.com mail adresinden veya 0212 511 57 50 nolu telefondan veya bizi ulaşabilirsiniz.

Davamı

İlan Servisi

İlan Servisi

Yazılı basında bulunan birçok gazetenin ilan servisi bulunmaktadır. İlan vermek için öncelikle en çok okunan, ilan konusunda en çok tercih edilen gazeteyi seçmektir. Yayıncılık ilkelerinin bilincinde olan gazeteler her zaman doğru gazetedir. İlan servisi olarak her türlü ilanınıza yer vermekteyiz. İlan sayfalarımızda seri ilanlar, sosyal ilanlar, ticari ilanlar bulunmaktadır. Seri ilanlar bölümünde eleman ilanları, kayıp ilanları, emlak ilanları, zayi ilanları, eşya ilanları vb ilanlarınız yayınlanmaktadır. Sosyal ilanlar da ise vefat ilanları, kutlama ilanları, ölüm ilanları, teşekkür ilanları, başsağlığı ilanları, anma ilanlarını vb ilanlarınızı yayınlamaktayız. Ticari ilanlarda ise otomotiv, eğitim gibi ilanlarınıza yer vermekteyiz. Verdiğiniz her türlü ilandan hızlı dönüşüm sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz. İlan servisi çalışanlarımız sorumluluklarının bilincinde olan uzman kişilerden oluşmaktadır. Bir yakınızı kaybettiğiniz zaman vefat ilanı vererek herkesi haberdar edebilirsiniz. Kendi çabanız ile satamadığınız gayrimenkul veya araçlarınızı ilan servisi aracılığı ile kolayca ve çok kısa zamanda değerlendirebilirsiniz. İlan servisi hizmetlerimiz saymakla bitmez. Amacımız işlerinizi kolaylaştırmak ve yardımcı olmaktır. Sizlerin memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. İlan ücretlerimize gelince vereceğiniz ilana göre değişmektedir. Kişiye özel ilanlar kapladığı alan ve kelime sayısına göre belirlenmektedir. Ödeme seçeneklerimiz ve kampanyalarımız ile de yardımcı olmaktayız. İlan servisi olarak gereken her türlü kolaylığı sağlamaktayız. Her işinizi kolayca halletmek için ilan servisi hizmetlerimizden yararlanmalısınız.

Davamı

Sabah Seri İlan

Sabah Seri İlan

Gazete sayfalarında her gün gördüğünüz seri ilanlar genellikle haftalık yayınlanmaktadır. Sabah Seri İlan en çok tercih edilen ilan servisimizdir. İlan verirken öncelikle en çok okunan gazeteleri tercih etmelisiniz. Bu size hem daha hızlı dönüşüm sağlayacak hem de daha ekonomik olacaktır. Sabah Seri İlan adı altında eleman ilanları, emlak ilanları, vasıta ilanları, eşya ilanları vb. tüm ilanları bulmanız mümkündür. Türkiye’de yaşanan işsizlik seri ilanların okuyucusunu daha da artırmaktadır. Sabah Seri İlan sayesinde birçok okurumuz yeni iş sahibi olmuş birçok işveren de aradığı elemana kavuşmuştur. Vasıflı veya vasıfsız her kesime hitap eden Sabah Seri İlan Türkiye genelinde ve internet sitemizde yayınlanarak sizlere duyurulmaktadır. Verdiğimiz bu hizmetten gurur duyarak yayıncılık hayatımıza daha da büyüyerek devam etmekteyiz. Sabah Seri İlan ücretlerimizi daima asgaride tutarak ve birçok kampanyalara yaparak da sizlere yardımcı olmaktayız. Sabah seri ilan vermek istediğiniz zaman müşteri temsilcimiz size doğru ilan vermeniz konusunda gereken yardımı gösterecektir. Dilerseniz internet sitemizdeki formu doldurarak da kolayca ilan verebilirsiniz. Ödemeler konusunda da Sabah Seri İlan olarak sizlere farklı seçenekler sunuyor ve gereken kolaylığı sağlıyoruz. Öncelikle amacımız müşteri memnuniyetidir. Bu öncelik bizi zirveye taşımış ve her zaman zirvede kalmamızı sağlamıştır. Yayıncılık ilkelerinden ve dürüstlükten ayrılmayan Sabah Seri İlan her zaman ilk tercihiniz olmalıdır. Sabah Gazetesi İlan vermek için bize ilan@aralreklam.com mail adresinden veya 0212 511 57 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Davamı

Posta Gazetesi Seri İlanlar

Posta Gazetesi Seri İlanlar

Posta gazetesi genç, yaşlı herkesin en çok okuduğu gazetelerden biridir. Posta gazetesi seri ilanlar diğer ilanlar gibi çok tercih edilmektedir. Emlak ilanları, vasıta ilanları, insan kaynakları, eşya ilanları, kayıp ilanları vb tüm ilanları kapsamaktadır. İlan verirken detaylı açıklama yaparak doğru ilan vermeniz sizin avantajınız olacaktır. Seri ilanlar da birkaç gün de biz ücretsiz yayınlayarak daha ekonomik hale getirmekteyiz. Evini veya aracını satmak isteyenler kendi olanakları ile satamıyor veya aylarca beklemek zorunda kalıyor. İş veya eleman arayanlar da bunlardan farklı değildir. Oysa Posta gazetesi seri ilanlar Türkiye genelinde yayınlanarak çok daha fazla kitleye ulaşmaktadır. Verdiğiniz ilanlar ayrıca internet sitemizde de yayınlanmaktadır. Sitemize girerek ilanlarınızın takibini yapma olanağı da sağlamaktayız. Posta gazetesi seri ilanlar bölgesel olarak da yayınlanmaktadır. Yayın hayatına başladığımız günden beri çok yol aldığımızı okuyucu sayısının artışı göstermektedir. Posta gazetesi seri ilanlar her işinizi kısa zaman da en ekonomik şekilde halletmeniz için ilk tercihiniz olmalıdır. İlan ücretlerimiz her zaman uygun tutularak kredi kartı, banka havalesi veya nakit ödeme seçenekleri de sunmaktayız. Sizlere gereken kolaylığı sağlayarak her konuda yardımcı olmaktayız. Verdiğiniz ilanlardan kısa zaman da sonuç almak istiyorsanız Posta gazetesi seri ilanlar hizmetlerimizden yararlanmalısınız. İlan vermek için internet sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Davamı

İstanbul Hürriyet İlan Servisi

İstanbul Hürriyet İlan Servisi

Seri ilanlar ucuz, pratik ve hızlı dönüşüm sağlayan günlük veya haftalık yayınlanan ilanlardır. Hürriyet seri ilan servisi ile Anadolu yakası, Avrupa yakası veya İstanbul genelinde ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz. Eleman ve iş ilanları ile kaliteli bir iş veya ihtiyacınız olan elemanı bulabilirsiniz. Emlak ve vasıta ilanları ile kısa zamanda çok karlı alış verişler yapabilirsiniz. Kayıp ilanları ile değerli belgelerinizin kimlik, pasaport veya evrak kayıplarınızı bildirebilirsiniz. Eşya ilanları ile bütçenize uygun eşyalara sahip olabilirsiniz. Gazete okuyan herkes mutlaka ilan sayfasına göz atmaktadır. İstanbul Hürriyet seri ilan servisi olarak sizlere yardımcı olmak ve sizleri memnun etmek bize ayrı bir keyif vermektedir. Sizlerin memnuniyeti ile bu günlere gelmenin haklı gururu ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Doğru ilan vermek hem sizin açınızdan hem de okuyucu açısından çok önemlidir. Bu konu da İstanbul Hürriyet ilan servisi müşteri temsilcimiz size yardımcı olmaktadır. Asgari de tuttuğumuz ilan ücretlerini, kampanyalar yaparak daha da ekonomik hale getirmekteyiz. Amacımızın sadece para kazanmak olmadığı verdiğimiz hizmetin kalitesinden ve fiyatlarımızdan belli olmaktadır. Bizim için müşteri memnuniyeti daima ön planda tutulmaktadır. İstanbul Hürriyet ilan servisi ödeme seçenekleri ile kolay ödeme yapmanızı sağlayarak cebinizi de düşünüyoruz. Bunca hizmeti sadece müşterilerimizin işini kolaylaştırmak vermekteyiz. İstanbul Hürriyet seri ilan servisi hizmetlerimizden yararlanmak için bize ilan@aralreklam.com mail adresinden veya 0212 511 57 50 nolu telefondan veya bizi ulaşabilirsiniz.

Davamı

İstanbul Gazete İlan

İstanbul Gazete İlan

servisimiz aracılığı ile tüm gazetelere ilan verebilirsiniz. Birçok ilan verme çeşitleri olmasına rağmen yıllardır en güvenilir olanı gazete ilanlarıdır. Teknolojinin hızla büyümesi Gazete ilanlarına olan güveni sarsamamış, onun yerini alamamıştır. İstanbul gazete ilan sayfalarında vefat ilanı, duyuru ilanı, kutlama ilanı, taziye ilanı, anma ilanı, ölüm ilanı, doğum ilanı, seri ilanlar ve ticari ilanlarınız yayınlanmaktadır. Ayrıca İstanbul gazete ilan sayfalarında her türlü reklamlarınızı yayınlatarak herkese duyurularınızı yapabilirsiniz. Müşterilerinizi kampanyalardan ve indirimlerden haberdar ederek satışlarınızda beklenmedik artışlar yaşayabilirsiniz. İstanbul gazete ilan sayesinde işlerinizin ne kadar kolaylaştığını hemen fark edeceksiniz. Tatile çıkmadan, sinema veya tiyatroya gitmeden önce, alış veriş yapmak isteyenler veya çocuğu için yeni bir okul araştırması yapanlar önce gazete ilanlarını incelemektedir. Hem üreticiler hem de tüketiciler için iyi bir hizmet verdiğimizi biliyor, bununla da gurur duyuyoruz. İstanbul gazete ilan servisimiz ilanlarınızı Türkiye genelinde yayınlayarak size daha hızlı dönüşüm sağlamaktadır. Verdiğimiz bu hizmetlerin karşılığı düşündüğünüz gibi yüksek fiyatlar gerektirmemektedir. İlan vermenin en ekonomik yolu İstanbul gazete ilan servisimizden geçmektedir. Her geçen gün müşteri potansiyelimizin yükselmesi, sizlere verdiğimiz hizmetlerden memnun olduğunuzu göstermektedir. Uzman kadromuz ile özverili çalışmalarımıza devam ediyor, sizlerin güvenine layık olmaya çalışıyoruz. Sizde bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz İstanbul gazete ilan servisimizi ziyaret edebilir, ilan@aralreklam.com mail adresinden veya 0212 511 00 17 nolu telefondan veya bizi ulaşabilirsiniz.

Davamı

Gazete İnsert Dağıtımı

Broşür, doküman veya dergileri Gazete insert dağıtımı ile tüm müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Firmaların satışlarını arttırmak, pazarlamasını yapmak, kampanyalarını ve indirimlerini müşterilerine duyurmanın en kolay yoludur. Gazete insert dağıtımı diğer reklam şekillerine göre çok daha etkili ve güvenilir olduğunu düşünen tüm üretici firmaların ilk tercihidir. Beyaz eşya, telefon, mobilya, marketler ve daha birçok üretici firma açılışları, indirimleri ve kampanyalarını gazete insert dağıtımı yoluyla duyuru yapmaktadır. Gazete insert dağıtımı ücretlerimiz A 4 sayfa ölçüsü, tek yapraklı, çok yapraklı veya ağırlığına göre hesaplanmaktadır. Dağıtımı yaptıracak olan firma en az 4 gün önce broşürleri gazeteye teslim etmeli rezervasyon önceden yaptırılmalıdır. Gazete insert dağıtımı yapıldıktan sonra üretici firmanın satışları artar, müşteri potansiyeli oldukça yükselir. Çarşı, Pazar gezmeye vakti olmayanlar veya çalışanlar sabah gazeteyi eline aldıkları zaman arasında bulunan dergi, doküman veya broşürü mutlaka incelemektedir. Elle yapılan dağıtımları bu kadar geniş kitleye ulaştırmanız mümkün değildir. Üretici firma, çalışanlar ve ev hanımları Gazete insert dağıtımı ile haberdar olmaktan fazlası ile memnun kalmaktadır. Satışlarını arttırmak, ürünlerini pazarlamak, müşteri potansiyelini genişletmek isteyen firmalar Gazete insert dağıtımı yaparak bunları başarmanız mümkündür. Ürün tanıtımları için her sektöre açık olan Gazete insert dağıtımı hakkında daha geniş bilgi almak için bizi aramanız yeterlidir. Sonuç sizleri de oldukça memnun edecektir.

Davamı

Gazete İlan Servisi

GAZETE İLAN SERVİSİ

Birçok ilan verme şekli olsa da en güvenilir ilan şekli gazete ilan servisi aracılığı ile verilen ilanlardır. Yıllardır insanlar ilan deyince önceliği gazeteye tanımış, tüm ilanlarını gazetelere vermeyi tercih etmiştir. Gazete ilan servisi hizmetlerimiz güvenilir olmasının yanı sıra hızlı dönüşüm sağlamaktadır. Gazete ilan servisi seri ilanlar, sosyal ilanlar ve ticari ilanlar adı altında her türlü ilan vermek için müşteri temsilcimizi arayarak ilan verebilirsiniz. Seri ilanlar bölümünde emlak ilanları, vasıta ilanları, kayıp ilanları, eleman ilanları, sosyal ilanlar bölümünde vefat ilanları, kutlama ilanları, tebrik ilanları, duyuru ilanları, anma ilanları vb ilanlar bulunmaktadır. Ticari ilanlar da ise inşaat, otomotiv ve eğitim kurumları gibi ilanlar yer almaktadır. Gazete ilan servisi olarak her sektöre hizmet vermekteyiz. Günlük hayatta haberdar olmak istediğiniz her şeyi gazete ilanlarından öğrenebilirsiniz. Açılışlar, indirimler, kampanyalar, sinema ve tiyatrolar, eğitim kurumları gazete ilan servisi ile duyurulmaktadır. Gazetecilik özverili çalışma ve sabır isteyen bir iştir. Güçlü bir kadroya sahip olmak hizmet kalitemizi daha da arttırmaktadır.
Bu hizmetlerimiz karşılığında sizlerin memnuniyeti ve güveni bizi en üst seviyelere taşımaktadır.
Gazete ilan servisi olarak en uygun fiyatlarla ilan vermenizi sağlıyoruz. Sosyal ilanlar ve ticari ilanlar
özel ilanlar olduğu için kapladığı alan ve kelime sayısına göre ücretlendirilmektedir.
Kolayca ödeme koşulları ile ilan vermek için gazete ilan servisi olarak daima yanınızdayız.

Davamı