• İlan ve Reklam: 444 29 69

Gazete İnsert Dağıtımı

Broşür, doküman veya dergileri Gazete insert dağıtımı ile tüm müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Firmaların satışlarını arttırmak, pazarlamasını yapmak, kampanyalarını ve indirimlerini müşterilerine duyurmanın en kolay yoludur. Gazete insert dağıtımı diğer reklam şekillerine göre çok daha etkili ve güvenilir olduğunu düşünen tüm üretici firmaların ilk tercihidir. Beyaz eşya, telefon, mobilya, marketler ve daha birçok üretici firma açılışları, indirimleri ve kampanyalarını gazete insert dağıtımı yoluyla duyuru yapmaktadır. Gazete insert dağıtımı ücretlerimiz A 4 sayfa ölçüsü, tek yapraklı, çok yapraklı veya ağırlığına göre hesaplanmaktadır. Dağıtımı yaptıracak olan firma en az 4 gün önce broşürleri gazeteye teslim etmeli rezervasyon önceden yaptırılmalıdır. Gazete insert dağıtımı yapıldıktan sonra üretici firmanın satışları artar, müşteri potansiyeli oldukça yükselir. Çarşı, Pazar gezmeye vakti olmayanlar veya çalışanlar sabah gazeteyi eline aldıkları zaman arasında bulunan dergi, doküman veya broşürü mutlaka incelemektedir. Elle yapılan dağıtımları bu kadar geniş kitleye ulaştırmanız mümkün değildir. Üretici firma, çalışanlar ve ev hanımları Gazete insert dağıtımı ile haberdar olmaktan fazlası ile memnun kalmaktadır. Satışlarını arttırmak, ürünlerini pazarlamak, müşteri potansiyelini genişletmek isteyen firmalar Gazete insert dağıtımı yaparak bunları başarmanız mümkündür. Ürün tanıtımları için her sektöre açık olan Gazete insert dağıtımı hakkında daha geniş bilgi almak için bizi aramanız yeterlidir. Sonuç sizleri de oldukça memnun edecektir.

Davamı

Gazete İlan Servisi

Birçok ilan verme şekli olsa da en güvenilir ilan şekli gazete ilan servisi aracılığı ile verilen ilanlardır. Yıllardır insanlar ilan deyince önceliği gazeteye tanımış, tüm ilanlarını gazetelere vermeyi tercih etmiştir. Gazete ilan servisi hizmetlerimiz güvenilir olmasının yanı sıra hızlı dönüşüm sağlamaktadır. Gazete ilan servisi seri ilanlar, sosyal ilanlar ve ticari ilanlar adı altında her türlü ilan vermek için müşteri temsilcimizi arayarak ilan verebilirsiniz. Seri ilanlar bölümünde emlak ilanları, vasıta ilanları, kayıp ilanları, eleman ilanları, sosyal ilanlar bölümünde vefat ilanları, kutlama ilanları, tebrik ilanları, duyuru ilanları, anma ilanları vb ilanlar bulunmaktadır. Ticari ilanlar da ise inşaat, otomotiv ve eğitim kurumları gibi ilanlar yer almaktadır. Gazete ilan servisi olarak her sektöre hizmet vermekteyiz. Günlük hayatta haberdar olmak istediğiniz her şeyi gazete ilanlarından öğrenebilirsiniz. Açılışlar, indirimler, kampanyalar, sinema ve tiyatrolar, eğitim kurumları gazete ilan servisi ile duyurulmaktadır. Gazetecilik özverili çalışma ve sabır isteyen bir iştir. Güçlü bir kadroya sahip olmak hizmet kalitemizi daha da arttırmaktadır. Bu hizmetlerimiz karşılığında sizlerin memnuniyeti ve güveni bizi en üst seviyelere taşımaktadır. Gazete ilan servisi olarak en uygun fiyatlarla ilan vermenizi sağlıyoruz. Sosyal ilanlar ve ticari ilanlar özel ilanlar olduğu için kapladığı alan ve kelime sayısına göre ücretlendirilmektedir. Kolayca ödeme koşulları ile ilan vermek için gazete ilan servisi olarak daima yanınızdayız.

Davamı

Gazete İlan Ajansı

Gazete ile ilan veren kişi arasında köprü vazifesi gören Gazete ilan ajansı verdiğiniz ilan ve reklamların gazetede yayınlanmasını sağlamaktadır. Gazeteye vereceğiniz ilanın tasarımını siz yapabilir veya bizim tasarımlarımızdan yararlanabilirsiniz. Gazete ilan ajansı ilan ve reklamlarınızı direk tüketici ile buluşturmaktadır. Güçlü bir kadro ile hizmet vererek sizin güveninize layık olmak için tasarımcılarımız, operatörlerimiz, müşteri temsilcimiz ve güler yüzlü personellerimiz, büyük bir özveri ile çalışmaktayız. Gazete ilan ajansı sizin seçtiğiniz ilanlara göre fiyat belirlemektedir. Bu ilanlar tam sayfa, yarım sayfa, renkli, siyah-beyaz, olmak üzere çeşitlendirilmiştir. İlan sayfalarımızda seri ilanlar, sosyal ilanlar, ticari ilanlar ve reklamlarınıza yer vermekteyiz. Gazete ilan ajansı prensiplerinden ve yayıncılık ilkelerinden ödün vermeden ilanlarınızı yayınlamaktadır. Teşekkür ilanları, vefat ilanları, kutlama ilanları, anma ilanları, taziye ilanları, duyuru ilanları özel ilanlar olduğu için kapladığı alan ve kelime sayısına göre ücretlendirilmektedir. Ücretler ve ödemeler konusunda elimizden gelen kolaylığı sağlamaktayız. Tüketiciye zarar veren ve kişilik haklarına aykırı verilen ilanlarınızı kesinlikle yayınlamıyoruz. Gazete ilan ajansı reklam ve ilan konusunda en güvenilir, en ekonomik ve hızlı döşüm sağlamanın tek yoludur. Sizlerin memnuniyeti müşteri potansiyelimizi yükseltmiş, bizi bu günlere getirmiştir. İlan ve reklamlarınızdan en iyi sonucu almak için en doğru adres Gazete ilan ajansı olacaktır. Sizin için zor olan, gazete ilan ajansı için çok kolaydır.

Davamı

Sözcü Gazetesi Vefat İlanları

Sözcü Gazetesi Vefat İlanları

VEFAT ve BAŞSAĞLIĞI ilanlarınızın gelirinin %15’i, sizin seçeceğiniz bir vakıf veya derneğe bağışlanacak

Acılar paylaştıkça azalır…

İşte bunun için Sözcü Gazetesinden yayınlayacağız vefat ilanları için ödeyeceğiniz ücretin
yüzde on beşini istediğiniz veya seçeceğiniz bir hayır kurumuna bağışta bulunuyoruz.

Sözcü gazetesi Vefat ilan servisi ve bürosu

Detaylı Bilgi için Sözcü Gazetesi Vefat İlan Servisi ve Bürosu :
0212 511 00 17 – 444 29 69 – 0533 634 94 61

Davamı

Sözcü Vefat İlan

Sözcü Vefat İlan Servisi

Türkiye’nin traji en yüksek gazetesi Sözcü gazetesi’nde Sosyal ilanlarınızı
( Vefat, Anma, Başsağlığı, Taziye, Teşekkür) artık bu sayfadaki yer alan telefonla hızlı ve kolayca verebilirsiniz.

Sözcü gazetesi ayrıca Vefat ve Başsağlığı ilanlarınızın %15’ini istediğiniz
dernek ve vakıfa bağışlayacak.

Sizlerin katkıları ile belki bir çocuk okuyacak belki de bir hasta iyileşecek.
Peki Sözcü’ye ölüm ve başsağlığı ilanı nasıl verilir? İlan vermek için  mesai saatlerinde +90 (212) 511 00 17
nolu numaradan 7/24 +90 (533) 634 94 61 Tam Yetkili Sözcü İlan Bürosunu arayabilirsiniz.

 

“LÖSEV Başkanı Üstün Ezer, gazetemizin vefat ilanı kampanyası için, “Halk arasında bir söz vardır; ‘Yeniden doğarız ölümlerle’ diye… Bu kampanyayla artık kaybedilen bir sevdiğiniz veya yakınınız bir lösemili çocuğa hayat verebilir” dedi.

 

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Başkanı Aysel Çelikel ise, SÖZCÜ’nün vefat ilanı kampanyasının çok önemli bir adım olduğunu dile getirerek “Bunu Çağdaş Yaşam’ın tarihine altın harflerle yazacağız. Aldığımız bağışlarla bir kızımızın okumasına katkıda bulunacağız” dedi. Topluma mal olan önemli dernek ve vakıflar tarafından örnek gösterilen kampanya için Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Başkanı Prof. Dr. Aysel Çelikel “Bu şekilde aldığımız bağışlar bir kızımızın daha okumasına katkıda bulunacaktır. Bunu ilk başlatan SÖZCÜ oldu. Unutulmayacak bir olay. Bunu Çağdaş Yaşam’ın tarihine altın harflerle yazacağız” dedi.

ACILAR PAYLAŞTIKÇA AZALIR

İşte bunun için gazetemize vereceğiniz tüm vefat ve başsağlığı ilanlarınızın gelirinin yüzde on beşini sizin seçeceğiniz bir vakıf veya dernekle paylaşıyoruz.

Detay bilgi için;

Sözcü Vefat İlan Servisi : 0212 511 00 17 – 0533 634 94 61

Sözcü Vefat İlanı Hakkında

Sözcü Gazetesine vermek istediğiniz; Vefat ilanı, Başsağlığı ilanı, Anma ilanı, Teşekkür ilanlarınızı vereceğiniz ilan ölçülerime göre ücretlendirilir, ilan grafik çalışmanız ilan servisimizce ücretsiz hazırlanacak olup, ilan görseli onayınıza sunularak Sözcü Gazetesi Vefat ilanları sayfalarında istediğiniz günde yayınlanacaktır. Sözcü Gazetesinde Vefat ilanları istediğiniz bölgelerde yayınlanabilmektedir.  Vefat ilanlarınızı özel ölüçlerde verebilir, daha uygun fiyatlarla ilanınızı yayınlatabilirsiniz. Bu konuda bizlerden sınısız bilgi ve görüş talep edebilirsiniz.

Sözcü Gazetesinde tüm Türkiye Baskısında Vefat ilanı yayınlatmak istiyorsanız saat:15.00’ya kadar, İstanbul Genelinde yayınlatmak isterseniz saat: 18.00’a kadar kadar rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Ödemelerinizi ilanınızı onayladıktan sonra Kredi Kartı ya da vereceğimiz Banka havalesi ile yapabilirsiniz.

Sözcü Vefat ilanı Servisi

Sözcü Gazetesi olarak her geçen zamanda dünya çapında daha fazla okura ulaşmaktayız. Profesyonel tam donanımlı ekibimizle 0212 511 00 17 (pbx) numaralı hatlardan veya aral@aralreklam.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sözcü Başsağlığı ve Teşekkür İlanı

41 senedir siz değerli müşterilemize, ilan servisi ve reklam ajansı hizmet kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeden, siz değerli müşterilerimizle birlikte her geçen gün daha iyi hizmet vermek için çalışmaya devam etmekteyiz.

Sözcü Gazetesine Vefat İlanı Verebilirsiniz

Sözcü Gazetesine vefat ilanı vermek için aşağıdaki linkte karşınıza çıkan ilan formu doldurarak Sosyal (Vefat, Teşekkür, Başsağlığı, Anma) ilanlarınızı Sözcü gazetesine verebilirsiniz.

Davamı

Ölüm İlanları İstanbul

Ölüm İlanları İstanbul

Ölüm İlanları İstanbul baskısında en çok kullanılan gazete Hürriyet Gazetesidir.
Hürriyet Gazetesinin ayrıca yayınlanması istenilen bölgeye göre İstanbul haricindeki bölgeleri
ayrıca tercih edebilir veya tüm Türkiye baskısında yayınlanmasını sağlayabiliriz.

Örnek olarak ölüm ilanının sadece İstanbul baskısında çıkmasını isterseniz bunu tercihini yapabilmektesiniz.
Dolayısıyla verdiğiniz ilanı İstanbul’un haricinde Türkiye’nin herhangi diğer bir ilinde yayınlanmamasını sağlayabilirsiniz

www.vefatlar.com internet sitesinden İstanbul baskısında yayınlanmış
ölüm ilanları listesine günlük olarak erişme şansınada sahipsiniz.

Ölüm İlanları Hürriyet Tel : 444 29 69 – 0212 511 0017
E-mail : aral@aralreklam.com  Web : www.aralreklam.com

Ölüm İlanları İstanbul örnekleri ;

Davamı

Ölüm İlanları Hürriyet

Ölüm İlanları Hürriyet

Ölüm İlanları genelde Ulusal Gazetelerde içinden en çok kullanılan gazete Hürriyet Gazetesidir.
Hürriyet Gazetesinin ayrıca yayınlanması istenilen bölgeye göre baskı tercih bölge şansıda bulunmaktadır.
Örnek olarak ölüm ilanının sadece İstanbul baskısında çıkmasını isterseniz bunu tercihini yapabilmektesiniz.
Dolayısıyla verdiğiniz ilanı İstanbul’un haricinde Türkiye’nin herhangi diğer bir ilinde görme şansınız yoktur.

Ayrıca www.vefatlar.com sitemizden İstanbul baskısında yayınlanmış ölüm ilanları listesine günlük olarak
erişme şansınada sahipsiniz. www.vefatlar.com sitesinde liste halinde yayınlana tüm ölüm ilanları
listesine günlük olarak ulaşabilirsiniz.

www.vefatlar.com sitesinde sadece Hürriyet Gazetesi Ölüm İlanları listelerini yayınlamaktadır.

Ölüm İlanları Hürriyet Tel : 444 29 69 – 0212 511 0017
E-mail : aral@aralreklam.com  Web : www.aralreklam.com

ölüm ilanları arşivi

Davamı

Ölüm İlanları Örnekleri

Ölüm İlanları Örnekleri

Ölüm İlanları örnekleri olarak sizlere gazetelerde yayınlamış ölüm ilanları olarak
bir kaç tane  çalışma örneği paylaşmak isteriz.

Gazetelerde Ölüm İlanı yayınlamak için İstanbul ve Ankara Baskısı için saat 17:00’a kadar
Tüm Türkiye Baskısında yayınlamak isterseniz saat 15:00’a kadar ajansımıza ulaştırmanız gerekmektedir.

Hürriyet, Sabah, Sözcü, Milliyet, Posta Gazeteleri İlan Servisi

Ölüm İlanları Örnekleri;

Davamı

Ölüm ilanı nasıl yazılır

Ölüm ilanı nasıl yazılır

Ölüm ilanı nasıl yazılır ile ilgili konuyu sizlere kısaca anlatalım.
Gazetelerde yayınlamak istediğiniz ölüm ilanı öncesi metni yazılması 5 temel bölümden oluşmaktadır.

1. Başlık : (Acı Kaybımız, Vefat vb.)

2. Giriş metni : (aile dökümü, yakınları, ünvan, yada kısa başlık şeklinde Değerli aile büyüğümüz vb.)

3. Vefat eden kişinin adı ve (+ tercihe göre resmi)

4. Cenaze ve defin yeri bilgileri Merhumun cenazesi 00.00.0000 tarihinde Şakirin Camii’nde kılınacak öğle namazına müteakiben Karacaahmet mezarlığındaki ebedi istirahatgahına defnedilecektir.

5. İmza : (ailesi, eşi, çocukları, şirket vb.)

Ölüm ilanı nasıl yazılır ve yayınlanması sağlanır ;
Yayınlanmasını istediğiniz ölüm ilanını ilk önce yukarıdaki açıklanan formata göre bir metnini oluşturup,
daha sonra aral@aralreklam.com mail adresimize metni gönderip 0212 511 0017 veya
0533 634 94 61 nolu telefonlara bilgi vererek istediğiniz ebatta yada ayarlanabilecek ekonomik bir ebatta grafik servisimiz ilanınızı çalışacak ve mail veya telefon aracılığı ile 1/1 görüntüsü ile onayınıza sunacaktır. Onayınızı aldıktan sonra istediğiniz gün ve gazetede ilanınız yayınlanmak üzere işleme alınacaktır.

Davamı

ölüm ilanları arşivi

ölüm ilanları arşivi

ölüm ilanları genelde Ulusal Gazetelerde yayınlanır. Bu Gazetelerden öncelikle olanı Hürriyet Gazetesidir. Daha sonra Sabah Gazetesi , Sözcü Gazetesi ve Posta gazetesi olarak gözükmektedir. Gazetetelerin ayrıca bölge baskıları bulunmaktadır. Ankara Baskısında çıkan bir ilanı Türkiye’nin herhangi diğer bir ilinde görme şansınız yoktur. Bu sebeple ölüm ilanları arşivi inde aradığınız ilana ulaşabilmek için bu kriterleri biliyor olmanız gerekmektedir. Aksi taktide ölüm ilanları arşivi‘nde boşa vakit harcamanıza sebebiyet verecektir.

www.vefatlar.com sitesinde Hürriyet Gazetesi istanbul baskısında yayınlanan
tüm ölüm ilanları arşivi tam listesine günlük olarak ulaşabilirsiniz.

ölüm ilanları arşivi Hürriyet Gazetesi istanbul baskısında her zaman bir önceki günün
ölüm ilanları isim listelerini yayınlamaktadır.

ölüm ilanları arşivi Tel : 444 29 69 – 0212 511 0017
E-mail : aral@aralreklam.com  Web : www.vefatlar.com

ölüm ilanları arşivi

Davamı