• İlan ve Reklam: 444 29 69

Sabah Gazetesine Vefat İlanı

Sabah Gazetesine Vefat İlanı

Vefat eden kaybettiğimiz yakınlarımızın vefat haberini dost ve akrabalarınıza bildirmek için Sabah gazetesine vefat ilanı vererek tüm dost ve akrabalarınızı haberdar edebilirsiniz. Vefat ilanı içeriğinde ölen kişinin cenazesi hangi camiden alınıp, hangi mezarlığa, ne zaman defnedileceği hakkında bilgi verilmektedir. Bu ilanınız dilerseniz yerel gazetede, dilerseniz ulusal gazetede yayınlanmaktadır. Sabah Gazetesine vefat ilanı vermek için günün her saati firmamızı arayarak ilan verebilir ya da mail atarak ilanınızı verebilirsiniz. Vefat ilanı tasarımlarınız üzerinde düzeltmeler yaptıktan sonra yayına hazır hale getirerek yayınlamaktayız. Sabah gazetesine vefat ilanı tam sayfa, yarım sayfa, resimli, çerçeveli, siyah-beyaz, renkli olarak seçiminize göre belirlenmektedir. Kişiye özel ilanlar kapladığı alan ve kelime sayısına göre ücretlendirilmektedir. Sabah vefat ilanı vererek bu acılı gününüzde biraz olsun işlerinizi kolaylaştıracaksınız. Firmamızın amacı acınızı paylaşmanın yanı sıra ekonomik olarak da sizlere yardımcı olmaktır. Ücretler ve ödemeler konusunda gereken kolaylıkları sağlayarak, banka havalesi, nakit ya da kredi kartı ödemesi gibi seçenekler sunmaktayız. Ani gelişen ölüm olayları karşında bütçenizi de düşünmek zorunda olduğunuzu biliyoruz. Sabah gazetesine vefat ilanı firmamızın hizmetlerinden sadece bir tanesidir.
Her türlü ilanlarınız için firmamızı arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Sabah vefat ilanı yapılan son vazifedir.Acınızı ve mutluluklarınızı paylaşmak için firmamız tüm ilan ve reklam hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

Davamı

Hürriyet İstanbul İlan Servisi

Hürriyet İstanbul İlan Servisi

Gazete ilanlarına olan güven hiçbir zaman sarsılmamış ilk günkü gibi en çok güvenilen yayın organı olarak hizmetlerine devam etmektedir. Hürriyet İstanbul ilan servisi olarak tüm ilan ve reklamlarınızın yayınlanmasında her zaman sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. İlan deyince ilk akla gelen seri ilanlardır. Bu ilanlar en çok okunan ve çabuk dönüşüm sağlayan pratik ve ekonomik ilanlardır. Ayrıca iş ve eleman arayanların çoğunlukta olması ve işsizlik buna sebep olmaktadır. Hürriyet İstanbul ilan servisi hizmetlerimiz arasında sosyal ilanlar kapsamında yayınlanan vefat ilanları, duyuru ilanları, tebrik ilanları, taziye ilanları, kutlama ilanları vb ilanlarda yer almaktadır. Ticari ilanlar ise eğitim, sağlık, inşaat, otomotiv, bayilikler gibi ilanları kapsamaktadır. Hürriyet İstanbul ilan servisi olarak her alanda verilen ilanlarınızı yayınlarken, yayıncılık ilkelerine aykırı ilanlarınızı yayınlamıyoruz. Hürriyet İstanbul ilan servisi firmamızı arayarak ilanlarınızı tam sayfa, yarım sayfa, çerçeveli resimli olarak verebilirsiniz. Kişiye özel ilanlar kapladığı alan ve kelime sayısına göre ücretlendirilmektedir. Bu ilanların seçimi size aittir. Hürriyet İstanbul ilan servisi olarak İstanbul ve çevresine yıllardır en kaliteli hizmeti sunmaktayız. İlan verirken sizlere yardımcı olmakla kalmıyor, yaptığımız kampanyalarla da sizlere yardımcı oluyoruz. Ödemeler konusunda sunduğumuz seçenekler banka havalesi, nakit ya da kredi kartı seçenekleri ile bütçenizi sarsmadan ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Hürriyet İstanbul ilan servisi her zaman ilk tercihiniz olmalıdır.

Davamı

Hürriyet Seri İlan Servisi

Hürriyet Seri İlan Servisi

İlanlar arasında en çok tercih edilen ve en çok okunan ilanlar seri ilanlardır. Pratik ve ekonomik olması, hızlı dönüşüm sağlaması tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Hürriyet seri ilan servisi olarak ilanlarınızı günlük, haftalık ya da dilediğiniz süreler içerisinde yayınlamaktayız. Seri ilanlar adı altında her meslek dalında ilanlarınıza yer vermekteyiz. Eleman ilanları, emlak ilanları, vasıta ilanları, kayıp ilanları, eşya ilanları, zayi ilanları, çeşitli ilanlar, gayrimenkuller, devredenler, kiralıklar gibi ilanlar yer almaktadır. Hürriyet seri ilan servisi hizmetimiz ile iş ve elman ihtiyaçlarınız karşılarken, emlak ve vasıta alım satımlarında karlı alış-verişler yapabilirsiniz. Kısaca ilanlar sayesinde her işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Hürriyet okuyucu kitlesi çok fazla olan bir gazetedir. Okuyucunun yüksek olması ilanların geri dönüşünü hızlandırmaktadır. Hürriyet seri ilan servisi olarak ilanlarınız Türkiye genelinde ve internet sitemizde yayınlayarak çok daha geniş bir kitleye ulaşmaktayız. İlan vermek aslında çok kolay ancak doğru ilan vererek kısa zamanda sonuca ulaşabilirsiniz. Seri ilanlarda yaptığımız kampanyalar müşterilerimizi oldukça memnun etmektedir. Ekonomik olan fiyatları daha da ekonomik hale getirerek herkesin yararlanmasını sağlamaktayız. Hürriyet seri ilan servisi olarak hizmet kalitemizden ve prensiplerimizden asla ödün vermiyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti ile en güvenilir firmalar arasında yer alarak zirveye oturmayı başardık.
Hürriyet seri ilan servisi olarak çizgimizi bozmadan hizmetlerimize devam ediyoruz.
Farkımızı ve kalitemizi anlamak için bizimle çalışmanızı öneririz.

Davamı

Hürriyet Vefat İlanı

Hürriyet Vefat İlanı

Mutluluklarımızı paylaştığımız gibi acılarımızı da dostlarımızla paylaşırız. Kaybettiğimiz yakınlarınızı dost ve akrabalarınıza bildirmek için elinizde telefon saatlerce birilerini aramak zorunda değilsiniz. Hürriyet vefat ilanı vererek tüm dost ve akrabalarınızı haberdar edebilirsiniz. Vefat ilanı içeriğinde ölen kişinin cenazesi hangi camiden alınıp, hangi mezarlığa, ne zaman defnedileceği hakkında bilgi verilmektedir. Bu ilanınız dilerseniz yerel gazetede, dilerseniz ulusal gazetede yayınlanmaktadır. Hürriyet vefat ilanı vermek için günün her saati firmamızı arayarak ilan verebilir ya da mail atarak ilanınızı verebilirsiniz. Vefat ilanı tasarımlarınız üzerinde düzeltmeler yaptıktan sonra yayına hazır hale getirerek yayınlamaktayız. Hürriyet vefat ilanı tam sayfa, yarım sayfa, resimli, çerçeveli, siyah-beyaz, renkli olarak seçiminize göre belirlenmektedir. Kişiye özel ilanlar kapladığı alan ve kelime sayısına göre ücretlendirilmektedir. Hürriyet vefat ilanı vererek bu acılı gününüzde biraz olsun işlerinizi kolaylaştıracaksınız. Firmamızın amacı acınızı paylaşmanın yanı sıra ekonomik olarak da sizlere yardımcı olmaktır. Ücretler ve ödemeler konusunda gereken kolaylıkları sağlayarak, banka havalesi, nakit ya da kredi kartı ödemesi gibi seçenekler sunmaktayız. Ani gelişen ölüm olayları karşında bütçenizi de düşünmek zorunda olduğunuzu biliyoruz. Hürriyet vefat ilanı firmamızın hizmetlerinden sadece bir tanesidir. Her türlü ilanlarınız için firmamızı arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hürriyet vefat ilanı yapılan son vazifedir. Acınızı ve mutluluklarınızı paylaşmak için firmamız tüm ilan ve reklam hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

Davamı

Sabah İlan Ajansı, Servisi ve Bürosu

Sabah İlan Ajansı, Servisi ve Bürosu

Sabah gazetesi en çok okunan üç gazete arasında yer almaktadır.
Bu kadar güvenilir bir gazete olmanın avantajı da ilan ve reklamlardan kısa zamanda alınan en iyi sonuçlardır. Sabah ilan ajansı, servisi ve bürosu olarak ilan ve reklamlarınızı gazeteye iletiyor ve yayınlanmasını sağlıyoruz. Yayıncılı sektöründe yılların deneyimine sahip, hizmet kalitemizden ve prensiplerimizden ödün vermeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Sabah ilan ajansı, servisi ve bürosu firmamız eleman ilanları, emlak ilanları, vasıta ilanları, kayıp ilanları vb ilanları seri ilanlar başlığı altında yayınlamaktadır. Tebrik ilanları, vefat ilanları, taziye ilanları, duyuru ilanları, kutlama ilanları, anma ilanları vb ilanları sosyal ilanlar adı altında yayınlamaktadır. Otomotiv, eğitim, sağlık, inşaat, bayilik ilanlarını ise ticari ilanlar kapsamında yayınlamaktayız. Sabah ilan ajansı firmamıza sosyal ilanlar ve ticari ilanlarınızı tam sayfa, yarım sayfa, çerçeveli, resimli ya da siyah-beyaz olarak verebilirsiniz. İlanların seçimi size aittir. Kişiye özel ilanlarınız diğer ilanlardan farklı ücretlendirilerek,  kapladığı alan ve kelime sayısına göre hesaplanmaktadır. Sabah ilan ajansı, servisi ve bürosu hizmetimize karşılık müşteri potansiyelimiz her geçen gün daha da yükselmektedir. Bu da müşterilerimizin memnuniyetinin bir kanıtıdır. Ajansımızın bünyesinde çalışan uzman kadromuz ve güler yüzlü personellerimiz her zaman sizin için çalışmaktadır. İlan ve reklamlarınızdan kısa zamanda sonuç almak, sabah ilan ajansı firmamızın hizmetleri ile mümkündür.
Hizmetlerimizden yararlanmak ve farkımızı görmek için bizimle çalışmalısınız.
Sizleri de müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

Davamı

Posta İlan Servisi, Ajansı ve Bürosu

Posta İlan Servisi, Ajansı ve Bürosu

İlanların hayatımız kolaylaştırdığı bir gerçektir. Kendi imkanlarınız ile satamadığınız evinizi, arsanızı, araçlarınızı kolayca satabilir ya da kiraya verebilirsiniz. Çünkü Posta ilan servisi, Ajansı ve Bürosu olarak tüm ilanlarınızı Türkiye genelinde yayınlayarak hızlı dönüşüm sağlamasına yardımcı oluyoruz. İş ve eleman arayanlar ilan sayfaları aracılığı ile buluşmaktadır. Vefat eden yakınlarınızı dostlarınıza duyurabilir, cenazeye katılamadığınız için başsağlığı ilanı verebilirsiniz. Kaybettiğiniz her hangi bir eşyanızı veya evraklarınızı kayıp ilanı ile arayabilir, yeni evlenen çiftlerin mutluluklarını paylaşmak için kutlama ilanı verebilirsiniz. Posta ilan servisi, Ajansı ve Bürosu olarak amacımız işlerinizi kolaylaştırmaktır. İlanlar sayesinde birçok firma tanıtımlarını, reklamlarını, indirimlerini, ürünlerini geniş bir kitleye duyurarak satışlarını arttırmaktadır. Posta ilan servisi hizmetlerimizden yararlanarak sizde tanıtımlarınızı kaliteli bir reklam ile kazanca dönüştürebilirsiniz. İlan ve reklam hizmetlerimizi çok uygun fiyatlarla müşterilerimize sunarak memnuniyetlerini ikiye katlamaktayız. Posta ilan servisi ücretlerimiz asgari seviyelerde tutularak, yaptığımız kampanyalar ile daha cazip hale germekteyiz. Kişiye özel ilanlar ise kapladığı alan ve kelime sayısına göre hesaplanmaktadır. Firmamız ilan ücretleri ve ödeme seçenekleri ile sizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Ödemelerinizi kredi kartı, nakit ya da bankla havalesi ile ödeyebilirsiniz. Posta ilan servisi, Ajansı ve Bürosu hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimiz memnuniyetlerini tavsiyeleri ile göstermektedir. İlan ve reklamlarınızdan en iyi sonucu almak için güvenilir bir firmaya ihtiyacınız olacaktır.
Bu konuda ilk tercihinizi posta ilan servisi firmamızdan yana kullanmalısınız.

Destek Hattı : 0212 511 7 511

Davamı

Hürriyet İlan Ajansı

HÜRRİYET İLAN AJANSI

Her gazetenin mutlaka yetkili bir ilan ajansı bulunmaktadır.
Hürriyet gazetesinin resmi ve yetkili ilan ajansı olarak ilan ve reklamlarınız yayınlamaktayız.
Diğer gazetelere yüksek meblağlar ödeyerek gazetelerin remi ilan ajansı olmayı başardık.
Öncü kuruluşlardan olan Hürriyet gazetesi ilan ve reklam hizmetleri ile de her zaman en güvenilir firma olmuştur. Hürriyet ilan ajansı olarak seri ilanlar, sosyal ilanlar, ticari ilanlar ve reklam hizmetlerimiz ile her zaman ilk tercih edilen firma olmanın gurunu taşımaktayız. Hürriyet ilan ajansı olarak ilan ve reklamlarınızın tasarımlarını en cazip hale getirdikten sonra yayınlamaktayız. Sosyal ilanlar ve ticari ilanlarınızı tam sayfa, yarım sayfa, çerçeveli, resimli, siyah-beyaz olarak sizin tercihinize göre yayınlamaktayız. Hürriyet ilan ajansı bünyemizde grafik tasarımcıları, sayfa tasarımcıları, dizgi operatörleri, müşteri temsilcisi ve daha birçok personel hizmet vermektedir. Hürriyet ilan ajansı firmamızın amacı her zaman en iyi hizmeti sunmaktır. Hürriyet ilan ajansı firmamızı arayarak ilanlarınız verebilir, dilerseniz formlarımızı doldurarak ilan verebilirsiniz. Güvenilir bir firma ile çalışmak her zaman artı avantaj sağlamaktadır. Sahte ajanslar ile çalışmak size sadece zaman kaybettirecektir. Okuyucu kitlesi yüksek olan gazetenin tüm hizmetleri de kalite ve güven arz etmektedir. Hürriyet ilan ajansı olarak ücretlerimizi asgari seviyelerde tutarak herkesin yararlanmasını sağlamaktayız. Hürriyet ilan ajansı ücretlerimiz ve ödemeler konusunda seçenekler sunarak tercihi size bırakıyoruz. Kazanmak için önce güvenilir bir firma ile çalışmaya başlamalısınız.

Bizde tam bunun için burdayız.
0212 511 00 17 – 0212 511 57 50

Davamı

İstanbul Sözcü İlan Servisi

İstanbul Sözcü İlan Servisi

Sözcü ilan servisi ile Anadolu yakası, Avrupa yakası veya İstanbul genelinde ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz. Eleman, iş ilanları, tanıtım, vefat ilanı, başsağlığı ilanı, ölüm ilanı ile ihtiyacınız için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Sözcü ilan servisi olarak sizlere yardımcı olmak ve sizleri memnun etmek bize ayrı bir keyif vermektedir. Sizlerin memnuniyeti ile bu günlere gelmenin haklı gururu ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Doğru ilan vermek hem sizin açınızdan hem de okuyucu açısından çok önemlidir. Bu konu da İstanbul Sözcü ilan servisi müşteri temsilcimiz size yardımcı olmaktadır. Asgari de tuttuğumuz ilan ücretlerini, kampanyalar yaparak daha da ekonomik hale getirmekteyiz. Amacımızın sadece para kazanmak olmadığı verdiğimiz hizmetin kalitesinden ve fiyatlarımızdan belli olmaktadır. Bizim için müşteri memnuniyeti daima ön planda tutulmaktadır. İstanbul Sözcü ilan servisi ödeme seçenekleri ile kolay ödeme yapmanızı sağlayarak cebinizi de düşünüyoruz. Bunca hizmeti sadece müşterilerimizin işini kolaylaştırmak vermekteyiz. İstanbul Sözcü ilan servisi hizmetlerimizden yararlanmak için bize ilan@aralreklam.com mail adresinden veya 0212 511 57 50 nolu telefondan veya bizi ulaşabilirsiniz.

Davamı

İlan Servisi

İlan Servisi

Yazılı basında bulunan birçok gazetenin ilan servisi bulunmaktadır. İlan vermek için öncelikle en çok okunan, ilan konusunda en çok tercih edilen gazeteyi seçmektir. Yayıncılık ilkelerinin bilincinde olan gazeteler her zaman doğru gazetedir. İlan servisi olarak her türlü ilanınıza yer vermekteyiz. İlan sayfalarımızda seri ilanlar, sosyal ilanlar, ticari ilanlar bulunmaktadır. Seri ilanlar bölümünde eleman ilanları, kayıp ilanları, emlak ilanları, zayi ilanları, eşya ilanları vb ilanlarınız yayınlanmaktadır. Sosyal ilanlar da ise vefat ilanları, kutlama ilanları, ölüm ilanları, teşekkür ilanları, başsağlığı ilanları, anma ilanlarını vb ilanlarınızı yayınlamaktayız. Ticari ilanlarda ise otomotiv, eğitim gibi ilanlarınıza yer vermekteyiz. Verdiğiniz her türlü ilandan hızlı dönüşüm sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz. İlan servisi çalışanlarımız sorumluluklarının bilincinde olan uzman kişilerden oluşmaktadır. Bir yakınızı kaybettiğiniz zaman vefat ilanı vererek herkesi haberdar edebilirsiniz. Kendi çabanız ile satamadığınız gayrimenkul veya araçlarınızı ilan servisi aracılığı ile kolayca ve çok kısa zamanda değerlendirebilirsiniz. İlan servisi hizmetlerimiz saymakla bitmez. Amacımız işlerinizi kolaylaştırmak ve yardımcı olmaktır. Sizlerin memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. İlan ücretlerimize gelince vereceğiniz ilana göre değişmektedir. Kişiye özel ilanlar kapladığı alan ve kelime sayısına göre belirlenmektedir. Ödeme seçeneklerimiz ve kampanyalarımız ile de yardımcı olmaktayız. İlan servisi olarak gereken her türlü kolaylığı sağlamaktayız. Her işinizi kolayca halletmek için ilan servisi hizmetlerimizden yararlanmalısınız.

Davamı

Sabah Seri İlan

Sabah Seri İlan

Gazete sayfalarında her gün gördüğünüz seri ilanlar genellikle haftalık yayınlanmaktadır. Sabah Seri İlan en çok tercih edilen ilan servisimizdir. İlan verirken öncelikle en çok okunan gazeteleri tercih etmelisiniz. Bu size hem daha hızlı dönüşüm sağlayacak hem de daha ekonomik olacaktır. Sabah Seri İlan adı altında eleman ilanları, emlak ilanları, vasıta ilanları, eşya ilanları vb. tüm ilanları bulmanız mümkündür. Türkiye’de yaşanan işsizlik seri ilanların okuyucusunu daha da artırmaktadır. Sabah Seri İlan sayesinde birçok okurumuz yeni iş sahibi olmuş birçok işveren de aradığı elemana kavuşmuştur. Vasıflı veya vasıfsız her kesime hitap eden Sabah Seri İlan Türkiye genelinde ve internet sitemizde yayınlanarak sizlere duyurulmaktadır. Verdiğimiz bu hizmetten gurur duyarak yayıncılık hayatımıza daha da büyüyerek devam etmekteyiz. Sabah Seri İlan ücretlerimizi daima asgaride tutarak ve birçok kampanyalara yaparak da sizlere yardımcı olmaktayız. Sabah seri ilan vermek istediğiniz zaman müşteri temsilcimiz size doğru ilan vermeniz konusunda gereken yardımı gösterecektir. Dilerseniz internet sitemizdeki formu doldurarak da kolayca ilan verebilirsiniz. Ödemeler konusunda da Sabah Seri İlan olarak sizlere farklı seçenekler sunuyor ve gereken kolaylığı sağlıyoruz. Öncelikle amacımız müşteri memnuniyetidir. Bu öncelik bizi zirveye taşımış ve her zaman zirvede kalmamızı sağlamıştır. Yayıncılık ilkelerinden ve dürüstlükten ayrılmayan Sabah Seri İlan her zaman ilk tercihiniz olmalıdır. Sabah Gazetesi İlan vermek için bize ilan@aralreklam.com mail adresinden veya 0212 511 57 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Davamı