ACILAR PAYLAŞTIKÇA HAFİFLİYOR

VEFAT ve BAŞSAĞLIĞI ilanlarınızın gelirinin %15’ini sizin seçeceğiniz bir vakıf  veya dernekle paylaşıyoruz.

 

Sözcü Gazetesine Vefat İlan vermek için:
0212 511 00 17

Hızlı ve kolay 
Türkiye’nin bayi satışı en yüksek gazetesi olan Sözcü Gazetesi’nde sosyal ilanlarınızı (Vefat, Başsağlığı) artık bu sayfada yer alan telefonla hızlı ve kolayca verebilirsiniz.
İlanınız bağışa dönüşsün
Sözcü Gazetesi Vefat ve Başsağlığı ilanlarınızın gelirinin %15’ini sizin seçeceğiniz bir vakıf veya dernekle paylaşıyoruz. Sizlerin katkılarıyla belki bir çocuk okuyacak, belki de bir hasta iyileşecek. İlan vermek için 7 Gün 24 Saat 0(212) 511 00 17 ’den Sözcü İlan Servisi’ni arayabilirsiniz.

TEV Genel Müdürü Yıldız Günay, “Mecrayı doğru seçip SÖZCÜ Gazetesi’ne ilan vererek bu paylaşımın bir parçası olabilirler. Kampanya bizim misyon ve ruhumuzla örtüşüyor. Amaç acıyı hafifleterek bir gencin geleceğine dokunmak” dedi.

 

LÖSEV Başkanı Üstün Ezer, gazetemizin kampanyası için, “Halk arasında bir söz vardır; ‘Yeniden doğarız ölümlerle’ diye. Bu kampanya ile artık kaybedilen bir sevdiğiniz veya yakınınız bir lösemili çocuğa hayat verebilir” dedi.

 

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Başkanı Aysel Çelikel ise, gazetemizin kampanyasının çok önemli bir adım olduğunu dile getirerek “Bu şekilde aldığımız bağışlar bir kızımızın daha okumasına katkıda bulunacaktır. Bunu ilk başlatan SÖZCÜ oldu. Unutulmayacak bir olay. Bunu Çağdaş Yaşam’ın tarihine altın harflerle yazacağız” dedi.

Sözcü Vefat İlanı vermek için:
0212 511 00 17