Hürriyet Reklam Servisi

Hürriyet Reklam Servisi olarak ayrıca tüm ulusal gazetelere seri ilan veya reklam vermek için, reklam ajansı ve servisi olarak Tam Yetkili “A Tipi” Reklam ajansıyız. Tam 41 yıldır müşterilerimize gazete ilan ve reklamcılığı konusunda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ulusal Gazetelerin Türkiye’nin herhangi bir yerindeki baskısında yayınlamak istediğiniz, tüm seri ilan, tanıtım ilanı, vefat ilanı, duyuru ilanı, taziye ilanı, gazete içinde insert dağıtım, banner reklam kampanyaları için medya satın alma vb. konularda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Tüm ilanlarınızı (seri ilan, vefat ilanı, tanıtım ilanı, duyuru ilanı, zayi ilan vb.) saat 18:00’a kadar telefonla (444 29 69), mail ile (ilan@aralreklam.com) veya web sitemiz üzerinden form ile (www.aralreklam.com) ulaştırdığınız taktirde ertesi güne yayınlanmasını sağlayabillir yada gazete ilan veya reklamlarınız için teklif isteyebilirsiniz.

Gazete ilan ve/veya reklamlarınız için teklif isterken doğru kampanya ve ücretlendirme bilgisine ulaşabilmek için belirlemeniz gereken 1-2 kriteri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

1- ilanın içeriği (seri ilan ise tam metni, değil ise ilan içeriği veya konusu)
2- ilanın yayınlanmasını istediğiniz Gazete veya Gazeteler
3- ilanın yayınlanmasını istediğin bölge (İstanbul, Ankara veya Tüm Türkiye baskısı gibi)
4- ilanın yayın süresi (Kaç gün yayınlanması isteniyor)

Bu kriterleri belirlerseniz sizlere çok daha hızlı ve doğru bilgiler ile sizlere yardımcı olabiliriz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ : 444 2969 (Türkiye’nin her yerinden)
Web:
www.aralreklam.com   E-mail: ilan@aralreklam.com