Gazeteye Kayıp İlanı

            Günlük yaşam koşturmasıyla birçok eşyamızı kaybedebiliyoruz. Eşyaların kaybında maddi değer önemli olsa da bir şekilde yerini yenisi gelebilmektedir. Ancak kimlik bilgilerimizi içeren kayıplar yaşamak güvenlik konusu da dahil olmak üzere endişe yaratmaktadır. Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, ehliyet, okul kimliği, iş yeri kimliği, askeri kimlik kartı, pasaport, emekli kartı, evlilik cüzdanı, diploma, paso, banka kartı gibi kartları belgeleri kaybetme durumunda yenisini çıkarmak uzun bir süre alabileceği gibi aynı zaman da maliyetli de olabilmektedir.

Yenisini çıkarmadan önce gazeteye kayıp ilanı verme seçeneği denenebilmektedir. Ayrıca ilan verildiğinde ve belgenin hükümsüz olduğu yazıldığında herhangi bir olumsuzlukla karşılaşma halinde gazete ilan tarihi belli olduğu için bir yükümlülük altında kalmanız engellenmiş olmaktadır.

İnternet Üzerinden Kayıp İlanı Verme

https://www.aralreklam.com internet sitesi kayıp ilanı için başvuru kabul etmektedir. İlan yayınlanması kaybedilen evrakla ilgili belirlenmelidir. Site editörleri bu konuda en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. 7 gün 24 saat hizmet veren destek hatlarıyla istediğiniz zaman ilan verebilme şansı bulunmaktadır. Site üzerinden gazeteye kayıp ilanı vermek için Hürriyet gazetesi, Posta gazetesi, Star gazetesi ve Sabah gazetesi seçenekleri bulunmaktadır.

www.aralreklam.com Ödeme Şekilleri

Site üzerinden kayıt ilanı vermek için ilan formu doldurularak ilk adım atılabilmektedir. Form üzerinde hangi gazeteye kayıp ilanı vermek istediğinizi seçerek hangi baskıda yayın yapmak istediğinizi tercih etmelisiniz. İlan ödeme yöntemleri ise havale gönderimi, kredi kartı ile ödeme ve kapıda nakit ödeme şeklindedir. Site içeriğinde Garanti Bankası, İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası hesap bilgileri bulunmaktadır. Bu hesap bilgilerine banka havalesi ya da eft yöntemiyle ödeme yapılabilmektedir. Bu şekilde ödeme yaptıktan sonra ödeme bildirim formu da doldurulmalıdır.

Kredi kartı ile ödeme yapma seçeneği ise 3D güvenlik sistemiyle site korunarak yapılmaktadır. Verilmiş olan site üzerinden sorgulanabilmektedir. Gazetelerin ilan boyutlarına göre ve gazete baskılarına göre belirlenen ücretlerine site üzerinden erişim imkanı da bulunmaktadır. Ayrıca Hürriyet gazetesi ilan boyutları hakkında da ayrıntılı olarak bilgilendirme sayfası mevcuttur.

Gazeteye Kayıp İlanı Verme Hattı : 444 29 69