Gazeteye İlan Verme

Gazeteye İlan Verme Seçenekleri

Uzun yıllardan beri gazeteye ilan verme çeşitli seçeneklere ve türlere ayrılmaktadır. Bunlar ihtiyaçlara, durumlara ve taleplere göre değerlendirilir ve ayrılır. İlk ilan verme çeşidi vefat ilanıdır. Tüm vefat ilanları istenilen boyutta ve formatta verilmektedir. Vefat eden kişinin bir ya da birkaç fotoğrafı da ilan içerisinde yer almaktadır. Vefat ilanları da kendi içerisinde ikiye ayrılmaktadır. İstenildiği takdirde belli bir bölgede ya da şehirde verilen vefat ilanları, talep edildiği takdirde yerel olarak tüm ülke bazında da verilmektedir. Günümüzde birçok kişi yakınlarının, aile büyüklerinin vefatlarını gazeteye ilan verme seçeneğinde değerlendirerek istedikleri duyuruları profesyonel bir yayın ağı ile sağlamaktadır.

Teşekkür İlanları

Kurumsal bazda verilebilen teşekkür ilanları kişisel olarak da verilmektedir. İsteyen herkes istediği kişilere veya kurumlara iletmek istedikleri teşekkürleri gazeteler aracılığıyla ilan olarak vermektedir. Teşekkür ilanları da tıpkı vefat ilanları gibi istenilen formatta ve boyutta yayınlanmaktadır. Ücretleri de yazının genişliğine, tam sayfa mı yarım sayfa mı olacağına ve buna benzer sayısal verilere bağlıdır.

Anma İlanları

Kişilerin gazeteye ilan verme seçenekleri arasında değerlendirebileceği bir diğer ilan türü de anma ilanlarıdır. Önceki yıllarda vefat etmiş bir kişinin anılması mümkün olabildiği gibi bir evlilik yıl dönümünün anması da bu şekilde, gazete ilanları ile birlikte yayınlanmaktadır. Anmalar da kurumsal bazda olabildiği gibi kişisel olarak da verilebilir.

Mevlid İlanları

Cenazelerden ve sünnet düğünlerinden sonra okunmakta olan mevlitlerin ilanları da gazetelere verilmektedir. Bu ilanlarda mevlitin hangi gün, hangi saatte nerede yapılacağına dair bilgiler de verilmektedir. Bu ilanların bir artı yönü mevlitten haberdar etmektedir. İlanı okuyan kişilerin katılımı ile birlikte mevlite katılacak olan kişilerin sayısında da bir artış sağlanmaktadır.

Vefat İlanları

Ülkemizde cenaze ilanları da aktif olarak gazete sayfalarından verilmekte. Cenazenin hangi camiden, hangi gün ve hangi saatte kaldırılacağı bilgileri bu ilanın içerisinde yer almaktadır. Bir saygı nişanesi olarak vefat eden kişinin ismi soy ismi ve fotoğrafı da bu ilanlar içerisinde yayınlanmaktadır. Vefat ilanları ölçüleri gazetelerin ilgili köşelerinden incelenerek en uygun olanı tercih edilebilir.

Gazeteye İlan Verme Hattı : 444 29 69