Gazete İlan Verme

Gazete ilan verme konusunda, esasında dışardan bakıldığında çok karışık ve acabaları çok fazla olan bir konu gibi görünür. Doğru gazeteye doğru ilan veriyormusunuz? yada Teklif verilen gazete fiyatları ne kadar doğru ve tarafınıza gazete ilanınız için sunulan kampanyalar ne kadar doğru? vb. konular ilan verenin hep içinde taşıdığı tereddüt ve şüphelerdir. Bunun sebebi ise piyasada yetkili ve aynı zamanda donanımlı olmayıp bu işi yapmaya çalışan gayri resmi tali ajanslardır.

Bundan emin olmanın tek yolu ise gazete ilanı verdiğiniz ajansı çok iyi tanımanız güvenmeniz gazetelerde yetkili kılınmış gazete ilan ajansı ve servisi olduğundan emin olmanız veya emin değilseniz gazetelerin merkezlerinden ajansı teyit etmeniz ilan veren olarak sizlerin menfaatine olacaktır.

Biz; Aral Reklam Ajansı olarak 41 yıldır sadece yazılı basında Hürriyet, Sabah, Posta, Sözcü, Milliyet, Star, Türkiye, Akşam, Güneş, Dünya Gazetelerinin Tam Yetkili ajanslığı konusunda ve uzmanlaşarak ve devamlı kendimizi geliştirerek müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bizlere; 7 gün 24 saat: 0212 511 00 17 – 0212 511 57 50 – 444 29 69 nolu telefonlardan veya www.aralreklam.com web sitemizden ulaşabilir, gazete ilan ve reklamlarınızı verme konusunda sınırsız ücretsiz hizmet ve bilgi alabilirsiniz.