Ataşehir Gazete Seri ilan Servisi ve Ajansı

Ataşehir’den Hürriyet, Sözcü, Posta, Sabah, Star ve Milliyet vb. ulusal gazetelere ilan ve/veya kurumsal reklam vermek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Aral Reklam ve İlan Hizm. Tic. A.Ş. olarak tüm Ulusal yayınlı Gazetelerin Tam Yetkili ajansı ve servisiyiz.

41 yıldır müşterilerimize gazete ilan ve reklamcılığı konusunda kesintisiz hizmet veriyoruz ve uzman kadromuzla kendimizi geliştirerek hizmet vermeyede devam ediyoruz.

Biz ne yapıyoruz? Gazetelerin istanbul veya Türkiye’nin herhangi bir yerindeki gazetenin baskısına vermek istediğiniz, seri ilan, tanıtım ilanı, vefat ilanı, duyuru ilanı, taziye ilanı, gazete içinde insert dağıtım ve reklamlarınız için medya satın alma konularında siz değerli müşterilerimize güvenilir hizmet veriyoruz.

Ataşehir ilçesinden vermek istediğiniz tüm ilanlarınızı (seri ilan, vefat ilanı, tanıtım ilanı, duyuru ilanı, zayi ilan vb.) saat 18:00’a kadar telefonla (0216 373 40 00), mail ile (ilan@aralreklam.com) veya web sitemiz üzerinden form ile (www.aralreklam.com) ajansımıza ulaştırdığınız taktirde ertesi güne yayınlanmasını sağlayabillir yada sadece gazete ilanınız için servisimizden teklif isteyebilirsiniz.

Ataşehir ilçesinden Gazete ilanlarınız veya reklamlarınız için teklif isterken doğru kampanya ve ücretlendirme bilgisine ulaşabilmek için belirlemeniz gereken 1-2 ilan kriteri hakkında bilgi verelim.

1- Reklam ve/veya ilanın içeriği (seri ilan ise tam metni, değil ise ilan içeriği veya konusu)
2- Reklam ve/veya ilanın yayınlanmasını istediğiniz gazete veya gazeteler
3- Reklam ve/veya ilanın yayınlanmasını istediğiniz bölge (istanbul, Ankara veya Tüm Türkiye baskısı gibi)
4- Reklam ve/veya ilanın yayın süresi (Kaç gün yayınlanması isteniyor)

Bu kriterleri net olarak belirlerseniz sizlere çok daha hızlı ve doğru tekliflendirmeler ile yardımcı olabiliriz.

ATAŞEHİR GAZETE SERİ İLAN Servisi ve Ajansı iletişim : 0216 373 4000 – 444 2969
Web:
www.aralreklam.com  E-mail: ilan@aralreklam.com