Ankara Gazete Seri ilan ve Reklam Ajansı ve Servisi

Ankara’dan (Kızılay, Ulus, Çankaya, Etimesgut, Balgat, Keçiören vb. tüm ilçelerden) Hürriyet, Sabah, Posta, Sözcü, Milliyet, Star vb. ulusal gazetelere seri ilan veya reklam vermek, reklam ajansı ve servisi olarak. Ankara için Ulusal Gazetelerin tam Yetkili “A Tipi” ajansıyız. Tam 41 yıldır müşterilerimize gazete seri ilan ve reklamcılığı konusunda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kısaca Biz ne yapıyoruz? Ulusal Gazetelerin Ankara veya Türkiye’nin herhangi bir yerindeki baskısında yayınlamak istediğiniz, tüm seri ilan, tanıtım ilanı, vefat ilanı, duyuru ilanı, taziye ilanı, gazete içinde insert dağıtım, banner reklam kampanyaları için medya satın alma vb. konularda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ankara baskısına vermek istediğiniz tüm ilanlarınızı (seri ilan, vefat ilanı, tanıtım ilanı, duyuru ilanı, zayi ilan vb.) saat 16:00’a kadar telefonla (444 29 69), mail ile (ilan@aralreklam.com) veya web sitemiz üzerinden form ile (www.aralreklam.com) ajansınız olan ilan servisimize ulaştırdığınız taktirde ertesi güne yayınlanmasını sağlayabillir yada gazete ilanınız için teklif isteyebilirsiniz.

Ankara’dan Gazete içi seri ilanınız ve/veya reklamlarınız için teklif isterken doğru kampanya ve ücretlendirme bilgisine ulaşabilmek için belirlemeniz gereken 1-2 kriteri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

1- ilanın içeriği (seri ilan ise tam metni, değil ise ilan içeriği veya konusu)
2- ilanın yayınlanmasını istediğiniz gazete veya gazeteler
3- ilanın yayınlanmasını istediğin bölge (Ankara, istanbul veya Tüm Türkiye baskısı gibi)
4- ilanın yayın süresi (Kaç gün yayınlanması isteniyor)

Bu kriterleri belirlerseniz sizlere çok daha hızlı ve doğru bilgiler ile sizlere yardımcı olabiliriz.

ANKARA İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ : 444 2969 (Türkiye’nin her yerinden)
Web:
www.aralreklam.comE-mail: ilan@aralreklam.com

GAZETE İLANI HİZMETİ VERDİĞİMİZ ANKARA İLÇELERİ;

Balgat          Gölbaşı          Keçiören          ODTÜ          Sıhhıye          Polatlı          Mamak          Bilkent
Eryaman           Kızılay           Ostim           Sincan          Ulus          Siteler          Dikmen          Çankaya